GLASS & CERAMICS / Ceramics / Urna 4572589

nr 457 2589

Urna

Lenght: ()

Lavinit, höjd: 33 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 100

Monday Mars 19 2007
at 16:31:39

19/3 10:53:15 1      Vinnande bud